Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm

1605

Çağrı Merkezi

0850 222 00 99

Durak Sayısı

103

Genel Merkez

Bursa

Kuruluş Tarihi

2005

Web Sitesi : https://www.nilufer.com.tr

2005 yılında kurulan, eğitimli personeli ve alanında uzman yöneticileri ile şehirler arası ulaşımda hizmet veren Nilüfer Turizm, Bursa’da kurulmuştur. Yolcularına güvenli bir seyahat vaad eden Nilüfer Turizm “Güvenli Ellerdesiniz” sloganı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Odak noktası müşteri beklentilerini karşılamak olan firma teknolojinin tüm yeniliklerini takip ediyor ve yolcularına daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyor. Sadece yolculuklarınızda değil online otobüs bileti satışı ve bilet iptali için de teknolojiden faydalanan Nilüfer turizm oldukça kolay ve güvenli hizmet sağlıyor.

2009 yılında filosunu yenileyen ve büyüten Nilüfer turizm için konfor ve güvenlik ön planda. Tüm koltuklarında emniyet kemeri bulunduran firma filosunda Mercedes Benz, Travego gibi otobüs modellerine yer veriyor. Her ayrıntıya önem veren firma standartların dışına çıkarak yolcularına çeşitli ikramlarda bulunuyor. Ayrıca yolculuklarınızda kullanmanız için televizyon, film ve müzik dinlemeniz için koltuk arkalarında geniş bir ekran uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca son dönemde oldukça fazla tercih edilen 2+1 rahat sistem koltuk yerleşimi de birçok otobüsünde mevcuttur.

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Genel Müdürlük:Yeni Yalovayolu 14.km Nilüfer Turizm Tesisleri Osmangazi/BURSA